پیام سرپرست راهداری وحمل ونقل جاده ای هرسین

بیستون نیوز :

اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای هرسین همواره حافظ ونگهبان حریم جاده ها ومجری پاکسازی رویه راه وافزایش ایمنی تردد ناوگان حمل ونقل درتمام راههای شریانی حوزه شهرستان هرسین می باشد .

 پیام فرهاد احمدی سرپرست راهداری وحمل ونقل جاده ای هرسین به مناسبت هفته حمل و نقل :

ارتباط اساس مبادله انسان‌ها و مبادله اساس توسعه جوامعه انسانی است. حمل ونقل از فرم‌های پیشینی‌اش تا فرم‌های جدید دیجیتالیش همواره تسهیل کننده ارتباط بوده و هست. بی‌گمان بدون ارتباط سهل و آسان، روان و ایمن، سریع و دقیق و متعهد نسبت به حفظ جان و مال انسان‌ها نمی‌توان تمنای توسعه داشت.

ارتباط را به اتصال بین مبداء و مقصد خلاصه نکنیم. ارتباط بین شقوق مختلف حمل و نقل و امکان انجام حمل‌ونقل ترکیبی و تسهیل ارتباط بین‌المللی به منظور شکل گیری دالان‌های فراملی نیز دستور کار حمل و نقل است. در این ارتباط سه راهبرد عمده وجهه‌ی همت ما در حوزه‌ی حمل و نقل است.

ایمنی از مرحله‌ی پیدایش تاسیسات زیرساختی اعم از دریا، هوا، زمین و ریل تا مرحله بهره‌برداری و نگهداری، هوشمند سازی و دسترسی آزاد به اطلاعات حمل و نقل برای همگان و توجه به مفهوم زنجیره‌ی لجستیک از مبداء حرکت بار تا مقصد نهایی. ایمنی همواره در صدر مسائل حمل‌ونقل باقی خواهد ماند. یک لحظه غفلت از ایمنی زمینه‌ی خلق فاجعه را به‌همراه دارد. هوشمندی نه تنها به کمک ایمنی و آسایش بهره‌برداران می‌آید که ظرفیت رقابتی دالان‌های عبوری از ایران را در هر چهار شق حمل‌ونقل در سطح جهان می‌افزاید.
حمل ونقل بعنوان خون وراه بعنوان رگ وشریان بادرایت دولت تدبیر وامید پس از سالها دوری اکنون منسجم ودرکنارهم به حیات جامعه رونق می بخشند اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای هرسین همواره حافظ ونگهبان حریم جاده ها ومجری پاکسازی رویه راه وافزایش ایمنی تردد ناوگان حمل ونقل درتمام راههای شریانی حوزه شهرستان هرسین می باشد .

احمدی سرپرست راهداری وحمل ونقل جاده ای هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار