پیدا شدن جسد صمد فداکار در گاماسیاب

بیستون نیوز :

ساعاتی قبل جسد سید صمد حسینی جوان غرق شده بیستونی در محدوده روستای عزیزآباد و روستای زنگی چغا از توابع بخش مرکزی شهرستان هرسین پیدا شد.

شاهرخ عزیزی بخشدار بیستون در گفتگو با خبرنگار بیستون گفت :ساعت ۱۵ امروز یکشنبه پیرو اخبار واصله محلی در خصوص پیدا شدن جسدی در حاشیه رودخانه گاماسیاب بلافاصله مامورین پلیس  پاسگاه شیرز در محله حاضر شدند و جسدی را در رودخانه گاماسیاب پاینتر ازروستای گرمیانک کشف نمودند.با توجه به اینکه در فروردین ماه سال جاری جوانی بنام سید صمد حسینی در رودخانه گاماسیاب غرق شده بود با دعوت از خانواده حسینی و شناسایی جسد بر این باور بودند که جسد موصوف متعلق به سید صمد حسینی می باشد لذا در پاسگاه شیرز موضوع صورت جلسه و جسد به سردخانه بیستون انتقال یافت و فردا نیز با حکم قضایی جهت سیر مراحل قانونی به پزشک قانونی انتقال می یابد.

 

وی افزود: جسد احتمال قریب به یقین سید صمد حسینی جوان غرق شده بیستونی می باشد که در محدوده روستای عزیزآباد و روستای زنگی چغا از توابع بخش مرکزی شهرستان هرسین پیدا شده است.

عزیزی اظهار داشت: این در حالی است که چهل روز تلاش ها برای یافتن جسد این جوان فداکار بی نتیجه مانده بود که خوشبختانه امروز جسد در آب های منطقه روستاهای بخش مرکزی شهرستان هرسین پیدا شد.

بخشدار بیستون در ادامه افزود : حدود یک ماه پیش  در حالی که یک جوان ۳۵ساله در رودخانه گاماسیاب محدوده روستای فراش از توابع بخش بیستون اقدام به نجات یک کودک کرده بود   علی رغم نجات جان کودک خود در امواج رودخانه گرفتار و غرق می شود.

لازم به ذکر است متاسفانه ما هر ساله شاهد غرق شدن افرادی که به قصد شنا در حاشیه این رودخانه اقدام می کنند هستیم.

  • 57428362 640x274 پیدا شدن  جسد صمد فداکار در گاماسیاب
    بررسی مجدد واگذاری پالایشگاه کرمانشاه

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار