ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : جمعه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۵:۱۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > پیشگیری اعتیاد از زاویه ورزش و فرهنگ با کمک بهبود یافتگان از دام اعتیاد

پیشگیری اعتیاد از زاویه ورزش و فرهنگ با کمک بهبود یافتگان از دام اعتیاد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هرسین از برگزاری اولین جشنواره فرهنگی ورزشی با موضوع پیشگیری از اعتیاد در شهرستان هرسین خبر داد.

به گزارش بیستون،حسین محمدی جامع رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هرسین از برگزاری اولین جشنواره فرهنگی،ورزشی با موضوع پیشگیری از اعتیاد با حضور مردم و مسئولین هرسین و همچنین در روستاهای شهرستان خبر داد.

وی افزود این جشنواره با هدف کمک به حل معضل اعتیاد در شهرستان و آگاه کردن خانواده ها در جهت پیشگیری از اعتیاد با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی به اجرا در خواهد آمد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هرسین خاطرنشان کرد در نظر داریم در این برنامه از حضور کارشناسان و مشاوران و همچنین سخنرانی مسئولین شهرستان و بهبود یافتگان از دام اعتیاد استفاده شود که در نهایت جوایزی نیز برای شرکت کنندگان در این جشنواره به قید قرعه اهدا می شود.

محمدی با اشاره به زمان برگزاری این مراسم اظهار داشت این جشنواره در روز شنبه مورخ ۱۷/۵/۹۴در مکان پارک دانشجو واقع در ورودی شهرستان برگزار می شود و امیدواریم این برنامه موجبات شادی و شعف را در بین خانواده ها فراهم کند.

وی در پایان افزود این برنامه با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هرسین و در روستاها با همکاری دهیاری ها و بخشداری مرکزی به اجرا در خواهد آمد.

 منبع دیوانگاه

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید