ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۲۳:۴۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / پیشنهاد, عناوین برگزیده > پیش بینی اشتغال ۱۰۰۰ نفر در سیلوی چند منظوره هرسین

پیش بینی اشتغال ۱۰۰۰ نفر در سیلوی چند منظوره هرسین

بر اساس طرح های ارائه شده توسط مالک سیلو در صورت شروع بکار مجدد عملیات ذخیره سازی در سیلو ها و تمدید مجوز و ساخت کارخانه آرد و راه اندازی خط تولید خوراک و کنسانتره دام ظرفیت اشتغال برای حدود هزار نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم برای شهرستان پیش بینی میشود

 

به گزارش خبرنگار بیستون ، فرماندار شهرستان هرسین از سیلوی ذخیره و نگهداری گندم ۵۶ هزار تنی بخش خصوصی این شهرستان بازدید بعمل آوردند.
امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در این بازدید بر عزم دولت تدبیر و امید در راستای توسعه و تقویت حوزه کشاورزی کشور تأکید کرد و اظهار داشت : با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل هایی که در کشت گندم و سایر محصولات کشاورزی در شهرستان هرسین وجود دارد در صورت استقبال کشاورزان از روشهای نوین آبیاری افق های روشنی برای بخش کشاورزی این شهرستان متصور میشود.
فرماندار هرسین با توجه به اظهارات ارائه شده توسط مالک سیلو تصریح کرد : با عنایت به رفع مسائل و مشکلات حقوقی و عدم داشتن هرگونه بدهی مالک سیلو به شرکت غله و خدمات بازرگانی استان انشاالله بتوانیم از این مکان به عنوان یک مجتمع چند منظوره در شهرستان استفاده کنیم.
شاه آبادی بیان داشت : بر اساس طرح های ارائه شده توسط مالک سیلو در صورت شروع بکار مجدد عملیات ذخیره سازی در سیلو ها و تمدید مجوز و ساخت کارخانه آرد و راه اندازی خط تولید خوراک و کنسانتره دام ظرفیت اشتغال برای حدود هزار نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم برای شهرستان پیش بینی میشود و ما تمام توان خود را به منظور تحقق این امر بکار خواهیم گرفت.
شاه آبادی در پایان این بازدید بر اهتمام ویژه فرمانداری در راستای حل مشکلات این مجتمع تأکید کرد و اظهار داشت : از تمام ظرفیت ها به منظور حمایت از بخش خصوصی و اشتغالزایی در شهرستان استفاده میکنیم.
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید