ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۲۰:۰۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگی, گزیده اخبار > پیش بینی حضور بیش از ۶۰۰ نفر در مراسم معنوی اعتکاف شهرستان هرسین

پیش بینی حضور بیش از ۶۰۰ نفر در مراسم معنوی اعتکاف شهرستان هرسین

رئیس اداره تبلیغات اسلامی هرسین، گفت: سال گذشته ۵۰۰ نفر از علاقه مندان در شهرستان هرسین در مراسم معنوی اعتکاف حضور داشتند و امسال پیش بینی می شود این میزان افزایش یابد.

به گزارش بیستون،حجت الاسلام سید جواد موسوی رئیس اداره تبلیغات اسلامی هرسین با اشاره به فرارسیدن ایام البیض و ایام اعتکاف گفت: سه مسجد در شهرستان هرسین آماده پذیرش معتکفین است.

وی ابراز کرد: ثبت نام از علاقه مندان برای حضور در این مراسم معنوی آغاز شده و تا روز ۳۱ فروردین ماه بعد از نماز مغرب و عشاء ادامه دارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی هرسین با بیان اینکه امسال در مسجد موسی بن جعفر بیستون ثبت نام از افراد برای شرکت در مراسم اعتکاف صورت می گیرد، گفت: این مراسم در مسجد روستای چهر نیز برگزار خواهد شد.

به گفته حجت الاسلام موسوی، تمام امکانات لازم برای برگزاری مراسمی باشکوه با حضور علاقه مندان در مساجد در نظر گرفته شده شهرستان هرسین آماده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: سال گذشته ۵۰۰ نفر از علاقه مندان در شهرستان هرسین در مراسم معنوی اعتکاف حضور داشتند و امسال پیش بینی می شود این میزان افزایش یابد.

وی در ادامه به آثار و برکات مراسم اعتکاف خصوصأ در بین نسل جوان اشاره کرد و افزود: نشاط معنوی که این مراسم برای جوانان به دنبال خواهد داشت کم نظیر است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی هرسین اضافه کرد: اعتکاف فرصتی است که افراد سه روز با خدای خود خلوت کرده و با راز و نیاز و استغفار از گناه بپردازنند.

منبع : خبرگزاری شبستان

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید