چرا استاندار كرمانشاه شريف خسروي را انتخاب كرد

بیستون نیوز :

در راستای برنامه های استاندار کرمانشاه برای توسعه این استان محروم، اولین مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری منصوب شد.

انتصاب اولین مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان کرمانشاه در روزهاي اخير سوالاتي را به ذهن متبادر مي كند.در اين بين بايد ديد كه چرا اسدالله رازاني، دكتر شريف خسروي  را براي اين ماموريت مناسب ديده است.چرايي اين موضوع را در زير خلاصه آورده ايم:

شريف خسروي2 چرا استاندار كرمانشاه شريف خسروي را انتخاب كرد

در راستای برنامه های استاندار کرمانشاه برای توسعه این استان محروم، اولین مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری منصوب شد.

 به گزارش خبرنگار بيستون، شریف خسروی که پیش از این به مدت دو سال سکان فرمانداری شهرستان کنگاور را در دست داشته و کارنامه موفقی را از خود به جای گذاشته بود، با حکم استاندار کرمانشاه به سمت مذکور منصوب شد.

در حالی اسداله رازانی استاندار کرمانشاه، با شعار راه اندازی «مگاپروژه ها» به دنبال ایجاد چهره ی جدیدی از توسعه در استان کرمانشاه بود، عملاً با انتصاب شریف خسروی که قبلا آزمون خود را به خوبی در سمت فرمانداری کنگاور پس داده، مسیر جذب سرمایه گذاری و توسعه استان را هموار کرده است.

به نظر می رسد استاندار با اتکاء به وی بتواند برنامه های اقتصادی اش را در حوزه سرمایه گذاری به خوبی به پیش ببرد زیرا خسروی شناخت کاملی از ظرفیت های اقتصادی استان داشته و با توجه به روابط گسترده با چهره های اقتصادی به ویژه سرمایه گذاران به نام کشور می تواند چشم انداز توسعه استان کرمانشاه را ارتقا دهد.

از پیامدهای توسعه اقتصادی می توان به فقر زدایی و کاهش بیکاری در استان محروم کرمانشاه اشاره کرد.

شریف خسروی، دانشجوی دکترای جامعه شناسی با گرایش اقتصادی دانشگاه علامه طباطبایی بوده و در مقاطع پیشین در دانشگاه شهید بهشتی تهران در رشته اقتصاد تحصیل کرده است.

وی علاوه بر فرمانداری شهرستان کنگاور، در سمت های مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، مدیر امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری های خارجی ایران، مشاور مدیر عامل بانک صنعت و معدن و … فعالیت داشته است.

خسروی همچنین سال ها به عنوان سردبیر و دبیر سرویس اقتصادی در رسانه های طراز اول کشور حضور داشته است.

مطالب پیشنهادی

  1. هرسین گفت:

    انچه که ما میدونیم خسروی دبیر اموزش وپرورش بوده وهیچ سمت اجرایی نداشته واگر موفق بود حداقل مدیر مدرسه میشد

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار