دبير حزب توسعه كرمانشاه : حسن سلیمانی بهترین نماینده برای پیگیری مطالبات مردم منطقه است

بیستون نیوز :

حسن سلیمانی : من به عنوان كانديداي مستقل پای به میدان گذاشتم و اوامر حکومتی مقام معظم رهبری را بر خودم فرض می‌دارم که یکی از این اوامر حکومتی مقام معظم رهبری جذب حداکثری در نظام و دعوت همه گروه های سیاسی به شرکت فعال و موثر در انتخابات است.

حضور باشکوه مردم بیستون در حمایت از حسن سلیمانی در مسجد موسی بن جعفر (سه شنبه۴/۱۲/۹۴)

به گزارش خبرنگار سياسي بيستون،در حالی که امروز با هوای نامساعد و بارانی روبرو بودیم، خیل مشتاقان و حامیان حسن سلیمانی كانديداي مطرح مجلس دهم، حتی ساعاتی قبل از حضور اين نماينده سابق ادوار مجلس،  فضای مسجد را مملو از جمعیت دید. در این تجمع آقایان محمد نبی کمری عضو شورای شهر کرمانشاه، حسنعلی مهدوی دبیر کل حزب توسعه و جمعی از بزرگان منطقه نیز حضور داشتند و حمایت خود را از حسن سلیمانی رسماً اعلام نمودند.

در این جلسه مهدوی چشمه گچی با اشاره به ضرورت مشارکت مردم و گروه ها و طیف های سیاسی، حسن سلیمانی را کاندیدای معتدل و متعهد خواند و بر اصلح بودن ایشان تاکید کرد.

در بخش بعدی سخنان دبير حزب توسعه استان كرمانشاه، درباره ویژگی های یک مجلس همراه و همگام دولت اشاره نمودند. مجلسی که احترام وزراء تایید شده توسط خود نمایندگان را داشته باشد و حامی خوبی برای تدوام اصلاح امور و در خط اعتدال باشد.

مهدوی چشمه گچی مصادره کردن آقای سلیمانی را از طرف برخی گروه ها چندان معقول نخوانده و اشاره کردند ایشان بیشتر گرایشات اعتدالی و میانه دارد تا اینکه یک اصول گرایی افراطی باشند. دبیرکل حزب توسعه با تایید حمایت دولت اعتدال از حسن سلیمانی، وی را بهترین نماینده برای پیگیری مطالبات مردم منطقه دانستند.

پس از سخنان چشمه گچي ،حسن سلیمانی ضمن تشکر از حضور گرم مردم بیستون و تشکر از سخنرانان مراسم گفت : من به عنوان كانديداي مستقل پای به میدان گذاشتم و اوامر حکومتی مقام معظم رهبری بر خودم فرض می‌دارم که یکی از این اوامر حکومتی مقام معظم رهبری جذب حداکثری در نظام و دعوت همه گروه های سیاسی به شرکت فعال و موثر در انتخابات است. بنابراین بر اساس این سیاست و اعلام این فرمان، همه ما دارای حقوق مساوی و برابر در نظام اسلامی ، برای انجام انتخابات مجلس در شرکت فعال هستیم پس همه گروه ها حق دارند دارای نماینده باشند یا از کاندیدای مورد نظر خود حمایت کنند.

حسن سليماني گفت:در این راستا با علم و اطلاع همه گروه های سیاسی از منظر و مشرب سیاسی من که اعتقاد به ولایت مطلقه فقیه است و با این عرایضی که داشتم عمل می‌کنند اظهار نظر کردند. من از همه گروه های سیاسی که به بنده لطف دارند تشکر میکنم که از من اعلام حمایت کردند. ولی من روش  و منشم مستقل است در نتیجه در چارچوب قانون اساسی حقوق شهروندی را برای همه افرادی که در نظام اسلامی زندگی می کنند با رعایت این حدود لازم می دانم ، عمل خواهم کرد و پایبند خواهم بود و لازم رعایه می دانم. حریم من همان حریم ولایت است که باید رعایت شود بقیه مسئولین هم در برابر قانون مسئول  و پاسخگو هستند و باید پاسخگو باشند.

اين كانديداي مجلس دهم در ادامه افزود:بر اساس قانونمداری و اعتقاد به اساس قانون اساسی و موازین اسلامی و موازین منعکس در سیاست های کلی تکلیف حقوقی من به عنوان کسی که بر اساس سوابق آمده حق دارد در حقوق عمومی کشور اظهار نظر کند نظر من در مجلس در طرح ها و لوایح و اظهار نظر به دولت بر اساس رعایت مقررات قوانین اساسی و بر اساس حقوق شهروندی همه احزاب و کسانی است که در نظام اسلامی با رعایت اوامر مقام معظم رهبری خواهد بود.

سليماني در خصوص قانونمداري و وعده هاي انتخاباتي بيان داشت:با شناختی که از قانون اساسی و مقررات و موازین شرع و اصول حاکم بر سیاست های کلی ابلاغی دارم تلاشم این بوده است جز راست به شما نگویم ، مطالبه غیر واقعی برای سیاه نمایی نسبت به دولت ایجاد نکنم .آنچه بگویم بر اساس قابلیت، توانایی و امکان عملی شدن مطالباتی است که می شود عملی کرد و به این امر متعهدم، امانتداری شما را در این جهت بر عهده گرفته ام اگر باز برعهده من بگذارید به این مسایل عمل خواهم کرد.

اين نماينده سابق ادوار مجلس افزود:تلاشم این خواهد بود منطبق با مقررات قانونی در قانون بودجه در قانون برنامه و قوانین مربوط به توسعه آنچه مرتبط با توسعه متوازن و انبوه در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی در کشور، استان و حوزه انتخابیه با حمایت دولت فراهم کنم که امکان سرمایه گذاری دولتی و خصوصی با غلبه رعایت سیاست های پولی ابلاغی مقام معظم رهبری در امر اقتصاد مقاومتی برای تکیه بر باورها، و توانایی ها و قابلیت های محلی در تبدیل دانش و ثروت تلاش و کوشش لازم را بکار خواهم برد.

نماينده سه دوره مجلس از حوزه انتخابيه كنگاور بيان داشت:تلاش می کنم تا آنجایی لازم است دولت را کمک و همراهی کنم.و آنچه را که در رفع موانع تولید و ایجاد امید در جهت توسعه اقتصادی و رونق اقتصادی و مبارزه با رکود و تورم و ایجاد اشتغال در دست اجرا دارد، به شیوه ای عمل شود که زمینه ایجاد قانونی و عملی و قابل اجرا و صیانت شده برای مردم فراهم شود تا مردم بتوانند با ایجاد اشتغال صیانت شده و با ایجاد اشتغال مولد به آنچه که می‌خواهند بدست آورند.

وي افزود:تلاش می کنم مطالبات مردم در بخش های شهری و در بخش های مربوط به مطالبات کارکنان دولت از جمله فرهنگیان و بازنشستگان بر اساس امکانات بودجه ای و برنامه ای تعقیب کنم تا  محقق شود. برای ادامه باقی مانده زیر ساخت های توسعه منطقه در بخش شهری و روستایی تلاش لازم را برای حل مشکلات باقی مانده انجام خواهم داد.

تلاش می کنم سرمایه گذاری ملی در راستای راه آهن به بهره برداری برسد و محقق شود. همچنين تلاش می کنم در پتروشیمی ها امکان اشتغال نیروهای بومی محقق شود.

سليماني در ادامه اين مراسم گفت:به بخش کشاورزی و مشکلات این بخش و برنامه های خود در این راستا از جمله ماشین آلات کشاورزی، تجهیزات، تامین نهادها، بهسازی زمین ها و یکپارچه سازی زمین ها و آبیاری زمین ها و اسناد آنها بر اساس آنچه در برنامه سوم و چهارم در راستای صدور اسناد مربوط اراضی کشاورزی که امکان تعقیب داشتنه باشند، اقدام مفید و موثری انجام گیرد.

در پایان حسن سلیمانی ضمن تشکر از رفتار خوب، اخلاقی و انسانی و بر اساس حفظ موازینی که حامیان در تبلیغات داشتند به همه تبریک گفته و افزود: رعایت اصول را کردید و از حاميان خود درخواست كردند این دو روز را هم  رعایت اصول را بکنند که  همه با هم بتوانیم برای یک مشارکت پر شور، با شکوه و با مشارکت بالا برای یاس دشمنان انقلاب و شادی دل دوستداران انقلاب و رضایت مقام معظم رهبری بصورت گسترده در پای صندوق های رای حضور یابید و کار خود را تمام کنید و خاطر نشان کردند اميدوارم بتوانم امانت دار خوب و صادقی برای همه باشم. و  در آینده بتوانم به عنوان برادری خدمتگذار مردم باشم.

گزارش: افشین منوچهرآبادی

مطالب پیشنهادی

  1. دانشجویان بیستونی گفت:

    ما جمعی از اصلاح طلب های بیستون به حسن سلیمانی که از طرف احزاب و کانال رسمی دولت اعتدال به عنوان کاندیدای مورد حمایت معرفی شده اند، حمایت می کنیم.

  2. بسیار عالی وباید گفت استاد جوان ومحبوب مردمی دیارمان حاج یحیی منصوری که قصد داشتند کاندیدا شوند اما با امدن حاج حسن سلیمانی به عرصه دیگر ثبت نام ننمودن وما به احترام این استاد محبوب وخوش اخلاق همگی به حاج حسن سلیمانی رای میدهیم

  3. ازاهالی روستای چهری گفت:

    باسلام باتوجه به تجربیات گذشته وحال ومردم داری ودلسوزی حاج حسن سلیمانی امید آن داریم که چهارمین دوره ورود خودرابه مجلس دهم تجربه کند چون مجلس لایق وب رازنده اویت

  4. مردم زحمتکش و درستکار هرسین گفت:

    خدا لعنت کند دروغگورا جناب سلیمانی وخدا طرفداران دزدت را که ازشما تعریف وتمجید می کنند به امید خدا نابود وذلیل شوند لعنت بر پدر ومادر ادم دزد براستی حق همشه پیروز است .قران کریم

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار