ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۱:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > کارگاه‌های اتومکانیک فنی و حرفه‌ای هرسین به روزرسانی شد

کارگاه‌های اتومکانیک فنی و حرفه‌ای هرسین به روزرسانی شد

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گفت: در راستای طرح تجهیز کارگاه‌های آموزشی اتومکانیک فنی و حرفه‌ای کشور، کارگاه‌های اتومکانیک استان کرمانشاه تجهیز شد.

به گزارش خبرنگار بیستون احسان ایمانی هرسینی اظهار داشت: در این طرح ۲۴ دستگاه خودروی جدید در کارگاه‌های رشته کارگاه‌های اتومکانیک فنی و حرفه‌ای کرمانشاه به روزرسانی شداتومکانیک و تعمیر اتومبیل‌های سواری مستقر شده است.
وی با بیان این مطلب که خودرو‌های مذکور صرفا آموزشی بوده و پلاک نمی‌شوند، افزود: این خودرو‌ها به عنوان یک ابزار تجهیزاتی و آموزشی در کارگاه‌ها مورد استفاده کارآموزان قرار می‌گیرد و بخش عمده‌ای از مبانی کار تعمیرات خودرو را برای آموزش در کارگاه‌های مراکز آموزش فنی وحرفه‌ای استان تأمین می‌کند.
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گفت: کارگاه‌های اتومکانیک در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان‌های کرمانشاه، صحنه، هرسین، کنگاور، روانسر، جوانرود، پاوه، ثلاث باباجانی، اسلام آبادغرب، دالاهو، سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب فعال است که هر کارگاه ظرفیت آموزش ۱۵ نفر در هر دوره آموزشی را دارد.
ایمانی هرسینی با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۱۹ هزار و ۸۰۵ نفر در دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای شرکت کرده اند، اظهار داشت: این تعداد شرکت کننده بیش از ۳ میلیون و ۹۴۵ هزار و ۶۳۹ نفرساعت آموزش در ۵ حوزه خدمات، صنعت، کشاورزی، فرهنگ و هنر و فناوری راهبردی فرا گرفته اند.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید