ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۹:۲۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > کاش همیشه انتخابات باشد//آرزوی مردم هرسین رنگ واقعیت بخود گرفت

کاش همیشه انتخابات باشد//آرزوی مردم هرسین رنگ واقعیت بخود گرفت

پس از فراز و نشیب های بسیاری که این موضوع به خود دید سرانجام پس از ۱۳ ماه قول استاندار رنگ واقعیت به خود گرفت و کار نصب تجهیزات تصفیه خانه با ۷ میلیارد تومان بودجه به واقعیت نزدیک شده است.

یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار بیستون از آغاز بکار پروژه تصفیه خانه هرسین در اواخر هفته جاری  خبر داد.

این منبع آگاه افزود:روز پنج شنبه هفته جاری استاندار کرمانشاه به هرسین سفری خواهد داشت و در این اثنا پیمانکار پروژه نصب دستگاههای تصفیه خانه هرسین آغاز بکار خواهد کرد.

وی در ادامه بیان داشت: با توجه به اینکه پیمانکار این پروژه مشخص شده است در روز پنج شنبه مراسم کلنگ زنی نخواهیم داشت و در حضور اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه بلافاصله کار نصب تجهیزات این پروژه درخور توجه شروع خواهد شد.

مکانی که برای نصب و استقرار این تجهیزات در نظر گرفته شده است زمین بازی کودکان در پارک باستانی شهر هرسین می باشد.

در آخرین وعده راه اندازی این تصفیه خانه فرماندار هرسین در اوایل مهر ماه سال گذشته، مدت زمان نهایی برای نصب این تجهیزات را ۲ ماه عنوان کرده بود که تاکنون این وعده عملی نشده و قرار است که اواخر هفته جاری که منتهی به ایام انتخابات ریاست جمهوری است  این مهم انجام شود.

لازم به ذکر است ، غیر منتظره ترین صحنه ای که اهالی شهرستان هرسین در بهارسال گذشته دیدند، آب قهوه ای رنگی بود که از روز ۲۰ فروردین سال ۹۵ از لوله های آب شرب خانه ها بیرون  زد و پس از فراز و نشیب های بسیاری که این موضوع به خود دید سرانجام پس از ۱۳ ماه قول استاندار رنگ واقعیت به خود گرفت و کار نصب تجهیزات تصفیه خانه با ۷ میلیارد تومان بودجه رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت.

 

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید