کاندیداهای مورد حمایت شورای سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان استان کرمانشاه

بیستون نیوز :

بیانیه شماره ۲ شورای سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان استان کرمانشاه در خصوص انتخابات مجلسین شورای اسلامی و خبرگان رهبری منتشر شد.

سرويس سياسي بيستون،بیانیه شماره ۲ شورای سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان استان کرمانشاه در خصوص  انتخابات مجلسین شورای اسلامی و خبرگان رهبری منتشر شد.

مردم فهیم و آگاه کرمانشاه
همانگونه که آگاه هستید در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در استان و به ویژه شهرستان کرمانشاه ، متاسفانه تقریباً تمامی چهره های شاخص اصلاح طلب که نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی بودند ، رد صلاحیت گردیدند . به همین دلیل ، شورای سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان استان کرمانشاه ، برای تعیین نامزدهای مورد نظر خویش آنگونه که باید مبسوط الید نبوده و به نوعی از اختیار کافی بهره مند نیست . اما با توجه به اراده و تصمیم اصلاح طلبان ، برای مشارکت جدی و کنشگرانه در انتخابات پیش روی ، نامزدهای موجود مورد بررسی قرار گرفتند و از بین آنان ، افرادی که معرفی خواهند شد ، مناسبت ترین و شایسته ترین نامزدها تشخیص داده شده و در فهرست انتخاباتی اصلاح طلبان کرمانشاه قرار گرفتند.

مردم شریف و غیور کرمانشاه
از آنجا که تجربه نشان داده است ، هر زمان انتخاباتی آزاد و عادلانه برگزار گردیده و اصلاح طلبان با نامزدهای شاخص اصلاح طلب در عرصه انتخاب و قضاوت مردم حضور داشته و حضور و مشارکت مردم را طلب نموده اند ، مردم آگاهانه و با تشخیص دقیق و به موقع حساسیت ها و ضرورت ها ، به میدان آمده و با رای قاطع به اصلاح طلبان ، مطالبات خویش و سیاست ها و برنامه های مورد نظر را ، از طریق صندوق های رای اعلام نموده اند .

از این رو شورای سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان استان کرمانشاه ، یک بار دیگر از مردم شریف و آگاه کرمانشاه می خواهد ، همچون همیشه با حضور گسترده و یکپارچه خویش در پای صندوق های رای در هفتم اسفند ماه ، آرای خویش هم در مجلس خبرگان و هم در مجلس شورای اسلامی را به نام نامزدهای معرفی شده ی شورای سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان کرمانشاه ، به عنوان نماینده رسمی و معتبر اصلاح طلبان ،  واریز نمایند .

بی تردید حماسه خرداد ۹۲ که منجر به پیروزهای بزرگ ایران در عرصه بین المللی گردید ، با استقرار مجلسی هم سو و حامی دولت تکمیل خواهد شد ، لذا با رای به فهرست انتخاباتی اصلاح طلبان در راستای تشکیل چنین مجلسی ، که انشاا… پیشرفت ، آبادانی ، رفاه و تعالی کشور را در پی خواهد داشت ، گام برداریم  و پس از رفع مشکلات بیرونی که خوشبختانه با همت دولت تدبیر و امید حاصل گردیده است ، این بار دولت در کنار مجلسی همراه ، با فراغ بال و بدور از حاشیه سازی ها و بحران آفرینی ها ی دلواپسان و مشکل آفرینان ،  بتواند در مسیر حل مشکلات مردم حرکت کند و به نتیجه مطلوب دست یابد .

بر همین اساس شورای سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان استان کرمانشاه به شرح ذیل ، نامزدهای مورد نظر خویش را در مجلسین خبرگان رهبری و شورای اسلامی ، جهت استحضار مردم بزرگوار کرمانشاه اعلام می دارد :

۱-  در مجلس خبرگان رهبری همانگونه که در بیانیه شماره ۱ ذکر گردید ، آقایان آیت ا… امان ا… نریمانی و آیت ا… محمود محمدی عراقی نامزدهای مورد نظر این شورا می باشند.

۲-  در مجلس شورای اسلامی نامزدهای مورد نظر در حوزه های انتخابیه استان کرمانشاه به شرح زیر است:

الف ) اسلام آباد غرب ودالاهو : جناب آقای علی صابری

ب) اورامانات :  جناب آقای انور بیکامیری

ج ) سنقر وکلیایی : جناب آقای حسین خوش اقبال

د) کرمانشاه : ۱- آقایان سید سعید حیدری طیب ۲- احمد صفری ۳- بهروز خسروی

و) کنگاور ، صحنه ، هرسین  : نامزدی معرفی نمی شود و احزاب ، گروه ها ، تشکل ها و شخصیت های اصلاح طلب می توانند از نامزد مورد نظر خویش حمایت نمایند.

ه) گیلانغرب ، قصر شیرین ، سرپل ذهاب :  نامزدی معرفی نمی شود و احزاب ، گروه ها ، تشکل ها و شخصیت های اصلاح طلب می توانند از نامزد مورد نظر خویش حمایت نمایند.

در ضمن با توجه به این که تکلیف اصلاح طلبان متاسفانه تا لحظات پایانی نیز نامشخص است ، هر گاه در هر حوزه انتخابیه نامزد شاخص اصلاح طلبی تایید صلاحیت شود . این فهرست از این جهت قابل اصلاح و تجدید نظر می باشد.

با امید به سربلندی ، آبادانی و اقتدار واقعی ایران عزیز

شورای سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان استان کرمانشاه

لازم به ذكر است با توجه به اعلام شوراي سياست گذاري مركز از حسن سليماني به احتمال زياد اين كانديدا به ليست حوزه كنگتور اضافه خواهد شد.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار