ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۷:۰۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / گزیده اخبار, ویژه استان > کاهش هزینه های درمان مردم در دستور کار قرار گرفته است

کاهش هزینه های درمان مردم در دستور کار قرار گرفته است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، کاهش پرداخت هزینه های درمان مردم در دستور کار قرار گرفت.   بیستون نیوز/ آیت ا.. آزرمی در در جلسه تعرفه‌گذاری درمان که با حضور اعضای ذیربط در استانداری برگزار شد، افزود: دولت با اجرای طرح تحول سلامت بدون منت بار […]

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، کاهش پرداخت هزینه های درمان مردم در دستور کار قرار گرفت.

 

بیستون نیوز/ آیت ا.. آزرمی در در جلسه تعرفه‌گذاری درمان که با حضور اعضای ذیربط در استانداری برگزار شد، افزود: دولت با اجرای طرح تحول سلامت بدون منت بار سنگینی را بر عهده گرفته است.

وی با بیان اینکه طی سال های گذشته بحث درمان و هزینه های پزشکی از جمله دغدغه های مردمی بود، خاطرنشان ساخت: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید این موضوع در دستور کار جدی قرار گرفت و خوشبختانه زمینه هایی فراهم شد که این نگرانی مردم مرتفع گردد.

آزرمی بیان داشت: امید می رود با اجرای این طرح، پدیده زیرمیزی گرفتن که در کرمانشاه نیز بسیار کمتر از استان های دیگر بود، به کلی از بین رفته و دیگر شاهد چنین پدیده ای نباشیم.

وی برخورد با متخلفان این عرصه را حتمی عنوان کرد و گفت: باید به گونه‌ای عمل کرد که اگر در جایی تخلفی صورت گرفت با همان تخلف برخورد شود و ناظران ظرافت و قاطعیت در برخورد را داشته باشند.

وی در پایان گفت: از دانشگاه علوم پزشکی انتظار داریم با توجه به کاهش چشمگیر هزینه های درمانی در بخش دولتی و از سوی دیگر سرازیر شدن بخش عمده ای از مردم به سمت مراکز درمانی دولتی، خدمات خود را افزایش داده و شرایطی فراهم نماید تا مشکلی برای مراجعین بوجود نیاید.

گفتنی است از چند روز گذشته سامانه تلفنی ۱۶۹۰ جهت اعلام شکایت مردم در خصوص پیگیری و برخورد با متخلفان راه اندازی شده است.

منبع/باشگاه خبرنگاران

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید