ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۷:۲۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / ویژه استان > کتاب سال کرمانشاه معرفی شد/ تجلیل از هفته نامه نقدحال

کتاب سال کرمانشاه معرفی شد/ تجلیل از هفته نامه نقدحال

بیستون نیوز: مراسم معرفی کتاب سال کرمانشاه پیش از ظهر امروز برگزار شد.   به گزارش بیستون:مراسم انتخاب کتاب سال کرمانشاه ظهر چهار شنبه با حضور پروفسور میر جلال الدین کزازی و فرهیختگان ادب و فرهنگ در تالار وحدت کرمانشاه برگزار شد. در این مراسم کتاب “دفتر دانایی و داد” اثر پروفسور کزازی و نیز […]

بیستون نیوز: مراسم معرفی کتاب سال کرمانشاه پیش از ظهر امروز برگزار شد.

 

به گزارش بیستون:مراسم انتخاب کتاب سال کرمانشاه ظهر چهار شنبه با حضور پروفسور میر جلال الدین کزازی و فرهیختگان ادب و فرهنگ در تالار وحدت کرمانشاه برگزار شد.

در این مراسم کتاب “دفتر دانایی و داد” اثر پروفسور کزازی و نیز “تاریخ مطبوعات استان کرمانشاه” اثر محمد حسین شیریان به عنوان کتب سال کرمانشاه انتخاب و معرفی شدند.

همچنین کتاب “مقدمه ای بر توپولوژی جبری” اثر عبد الحمید عضدی، “فرش کردی” اثر فریبرز حمزه ای و ” فرآوری تولید مثل در نشخوار کنندگان مزرعه” اثر حامد کرمی و محمد شهسواری نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.

رضا سلیم ساسانی، کیوان کاشفی، پریسا کلانتری، نلسون حضرتی و موسی سلیمی نیز افرادی بودند که به عنوان فعالین عرصه کتاب مورد تجلیل قرار گرفتند.

گفتنی است، در این مراسم از غلامرضا رزقی، حبیب قمی، مجتبی شمس نژاد و مجید فصیحی به عنوان فعالان صنعت چاپ تجلیل شد، ضمن اینکه از محمود لعل آبادی (انتشارات طاقبستان)، هرمز بیگلری (انتشارت کرمانشاه)، بتول رنجبر (انتشارات دانشگاه رازی) و مهرداد مرادی (انتشارات سرانه) به عنوان ناشرانی که بیش از ۱۰ جلد کتاب را طی سال گذشته به چاپ رسانده اند نیز تجلیل شد.

در این مراسم همچنین از هفته نامه نقد حال به عنوان نشریه برتر استان تجلیل به عمل آمد.

 

منبع/مرصاد

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید