ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۷:۴۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / گزیده اخبار, ورزشی > کسب رتبه اول اداره ورزش و جوانان شهرستان هرسین دربین ادارات ورزش استان

کسب رتبه اول اداره ورزش و جوانان شهرستان هرسین دربین ادارات ورزش استان

به مناسبت هفته دولت ، اداره کل ورزش و جوانان استان از ادارات برتر شهرستانهای استان در سال ۹۴ با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد .

 

به گزارش خبرنگار بیستون ، به مناسبت هفته دولت ، اداره کل ورزش و جوانان استان از ادارات برتر شهرستانهای استان در سال ۹۴  با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد .
در این مراسم که در روز شنبه مورخ ۶ شهریور ماه در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید اداره ورزش و جوانان شهرستان هرسین به عنوان ادره نمونه انتخاب و از  محمدی جامع رییس این اداره تجلیل به عمل آمد.
 محمدی جامع درگفتگو با خبرنگار بیستون عنوان کرد: از شاخص های مهم انتخاب شهرستان هرسین بعنوان نمونه در سطح استان، مباحث فرهنگی و جوانان، توسعه امور ورزش، بحث زیر ساختهای عمرانی و … بوده است که خوشبختانه با وجود کمبود شدید بودجه و امکانات شهرستان هرسین این عنوان برای شهر هرسین و اداره ورذزش و جوانان بدست آمد.
محمدی جامع در ادامه افزود:کسب این عنوان مرهون توکل به خدا و تلاش ایثارگرانه هیاتهای ورزشی بویژه روسای هیاتها ، همکاران اداری و همکاری خوب روسای ادارات سطح شهرستان بویژه توجه خاص امام جمعه محترم و فرماندار سابق شهرستان اقای یاور محمدی بوده است.
index2
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید