ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۲۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > کشف ۱۶۰ کیلوگرم گوشت قرمز کشتار غیرمجاز و مرغ فاسد در هرسین

کشف ۱۶۰ کیلوگرم گوشت قرمز کشتار غیرمجاز و مرغ فاسد در هرسین

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین از کشف بیش از ۱۶۰ کیلوگرم گوشت قرمز کشتار غیرمجاز و گوشت مرغ فاسد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار بیستون ، دکتر صیاد غلامی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران از کشف بیش از ۱۶۰ کیلوگرم گوشت قرمز کشتار غیرمجاز و گوشت مرغ فاسد در شهرستان هرسین خبر اد.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین اظهار داشت: در بازرسی و بازدید از کارخانه ها و واحدهای صنعتی شهرستان هرسین مقداری گوشت قرمز کشتار غیرمجاز و مرغ تاریخ مصرف گذشته کشف، ضبط و امحاء گردید.

وی با بیان اینکه در این بازرسی ها ۴۰ کیلوگرم گوشت مرغ فاسد از واحدهای مذکور ضبط شد، افزود: همچنین ۱۲۵ کیلوگرم گوشت قرمز کشتار غیرمجاز نیز از این واحد کشف، ضبط و معدوم شد.
این مقام مسئول تصریح کرد: شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین همواره با نظارت های مستمر خود با افرادی که امنیت غذایی شهروندان را به مخاطره اندازند به شدت برخورد می کند.

دکتر غلامی همچنین از شهروندان خواست که با توجه به شروع فصل گرما و احتمال شیوع برخی از بیماری های قابل انتقال از دام به انسان از خرید گوشت کشتار غیرمجاز جدا خودداری کرده و حتما گوشت مورد نیاز خود را از مراکز معتبر و مجاز تحت نظارت دامپزشکی تهیه کنند.

[metaslider id=17036]

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید