کشف ۲۱ فقره سرقت و دستگیری ۱۳ سارق در هرسین

بیستون نیوز :

جانشین انتظامي شهرستان هرسین از دستگيري ۱۳نفر سارق و کشف ۲۱ فقره سرقت در اجراي طرح پيشگيري از سرقت درسطح انتظامي این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “شهریار ویسی”  در گفتگو با خبرنگار بيستون اظهار داشت: در راستاي اجراي طرح پيشگيري از سرقت، کارکنان انتظامي شهرستان هرسین با به کار بستن تمام توان خود موفق به دستگيري ۱۳ نفر سارق و کشف ۲۱ مورد انواع سرقت در سطح شهرستان شدند.

 

جانشین انتظامي شهرستان هرسین در ادامه سرقت را يکي از مولفه هاي مهم نا امني عنوان کرد و تشکيل قرارگاه مبارزه با سرقت را يکي از اقدامات خوب و هوشمندانه پليس دانست و خاطرنشان ساخت: با تشکيل اين قرارگاه، وضعيت سرقت ها به صورت ويژه مورد بررسي قرار گرفته و دستاوردهاي چشمگيري در سطح شهرستان داشته است.

سرهنگ ویسی از اقدامات به موقع کارکنان انتظامي شهرستان هرسین در دستگيري سارقان و کشف اموال مالباختگان که با رضايت مردم از عملکرد پليس همراه شده است، تقدیر کرد.

وی از همشهریان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک، آن را به پلیس گزارش کنند.

index 2 کشف 21 فقره سرقت و دستگیری 13 سارق در هرسین

مطالب پیشنهادی

  1. پاسدار گفت:

    فرمانده محترم نیروی انتظامی شهرستان هرسین =از تلاش شما وهمکاران تشکر میشود و بدانید مردم در مسیر مبارزه با مفاسد همیار شما مامورین زحمتکش هستند. خواشمندیم ۱-یک طرفه بودن خیابان را در مورد موتوسیکلت سواران رعایت کنید ۲-از تردد موتوسیکلت سواران در پیاده روها جلوگیری فرمایید ۳-برابر قانون موتوسیکلت سواران را مجبور به استفاده از کلاه ایمنی نمایید ۴-برابر قانون حمل بلند گو بر روی خود روها ممنوع است ،با این اوصاف با یک تذکر به میوه فروشان و … مردم را از بدترین آلودگی نجات می دهید۵- به مامورین خود تذکر دهید در صفهای اتکا الگویی مامور شایسته را رعایت کنند و از موقعیت شغلی خود استفاده نکنند ۶-مردم از گزارش موارد خلاف به نیروی انتظامی می ترسند ،لطفا شماره ای از دفتر خود به استحضار مردم برسانید تا همکاری کنند.

  2. پاسدار گفت:

    با سلام وعرض وادب= دزدان را به مردم معرفی کنید تا بشناسند . اسلام معرفی خیانت کار ان وفاسدین وفاسقین را تهی نکرده وعقل سالم هم این موضوع را تایید میکند. دزدی رفتاری حیوانی است (البته نه همه حیوانات).حمله موشها به خانه ها ویا انبارها،حمله گرگها به گله ها،هجوم روباه به مرغ وخروسها ،ملخها به مزارع،میکروبها وویروسها به بدن ،و… را همه دیده یا شنیده ایم ولی از هجوم موجدی بنام ادم به اموال همنوعان خود باور کردنی ،اما غیر قابل تامل است ،ادمی که خداوند ان را اشرف مخلوقات می خواند و باید الگوی صداقت،امانتداری،پاکدستی و حافظ جان ومال مردم باشد نه حیوانوار به اموال مردم ودسترنج همنوعان خود خیانت کند ،.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار