کشف ۶ کیلوگرم مواد مخدر در هرسین

بیستون نیوز :

در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت سوداگران مرگ در شهرستان هرسین، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان و پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار بیستون ،سرهنگ “همتعلی شکری”  اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت سوداگران مرگ در شهرستان هرسین، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان و پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین افزود: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر با انجام اقدامات اطلاعاتی، یک دستگاه خودروی پراید را در این زمینه شناسایی و تحت نظر قرار دادند و پس از تعقیب و مراقبت و شگرد خاص پلیسی خودرو را در شهرک بیستون متوقف کردند که در بازرسی از داخل خودرو مقدار چهار کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در داخل صندلی عقب جاسازی شده بود، کشف و متهم را دستگیر کردند.

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی نیز یک منزل مسکونی را که در امر خرید و فروش مواد مخدر در یکی از محله های شهرستان هرسین فعالیت داشت با هماهنگی مقام قضائی مورد بازرسی قرار دادند که در نتیجه آن مقدار دو کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد و در این راستا یک متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی گردید.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار