کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد هرسين

بیستون نیوز :

عملکرد خدمات فرهنگی ،آموزشی ارائه شده به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره ) طی سال ۱۳۹۴

 

 

به گزارش خبرنگار بيستون ، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) هرسین گفت: طی سال ۹۴ بیش از ۲ میلیارد ریال کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان پرداخت شده است.

وحید ارم آبادی  افزود: طی مدت مذکور بیش از ۲ میلیارد و۹۲۸ میلیون ریال به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت هرسینی اختصاص داده شده است .

 وی تصریح کرد: از این میزان اعتبار ۲۹۹ میلیون ریال برای تامین کمک هزینه شهریه۱۰۱دانشجو و کمک هزینه تحصیلی۷۸۶دانش آموزهزینه شده است و همچنین ۷۳۳ میلیون ریال برای آموزش اعضای کانون فرهنگی تربیتی ولایت و ۸۷۵ میلیون ریال برای اعزام دانش آموزان و دانشجویان و سایر مددجویان به اردوهای آموزشی و تفریحی هزینه شده است.

در بحث آموزش خانواده باآموزش ۲۵۷ خانوار با برگزاری کلاس های آموزش عقیدتی ،احکام ، بهداشت فردی و اجتماعی مبلغ   ۱۰۸میلیون ریال هزینه گردیده است .

ارم آبادی  یادآور شد: ارائه مشاوره ها ی تحصیلی، برگزاری کارگاه ها و همایش های آموزشی، برگزاری دوره های آموزش خانواده تنها بخشی از خدمات فرهنگی کمیته امداد به شمار می رود. مدیر اداره کمیته امداد امام (ره) هرسین در پایان تصریح کرد: خدمات فرهنگی کمیته امداد در راستای توانمندی فکری و فرهنگی خانوارهای مددجو ارائه می شود که در نهایت این خدمات موجب خودکفایی این خانوارها خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی

  1. علی گفت:

    پس صدقات ریخته میشه تو جیب پیام نور و آزاد؟

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار