گاف سايت روزنامه كيهان درباره شهرستان هرسين

بیستون نیوز :

سايت روزنامه سراسري كيهان چهارم اسفند ماه در مطلبي ارزشمند اقدام به درج و خلاصه اي از زندگينامه دانشجوي شهيد عيسي رحيمي نموده است.

به گزارش خبرنگار بيستون،سايت روزنامه سراسري كيهان چهارم اسفند ماه در مطلبي ارزشمند اقدام به درج و خلاصه اي از زندگينامه دانشجوي شهيد عيسي رحيمي نموده است.در اين مطلب كوتاه محل تولد اين شهيد گرانقدر را هرسين معرفي كرده است.اما شهرستان حدودا يكصد هزار نفري هرسين كه ۴۴ كيلومتر از كرمانشاه فاصله دارد را روستايي در ۲۴ كيلومتري كرمانشاه معرفي كرده است.

امروزه به لطف اينترنت و با يك جستجوي كوتاه مي توان مشخصات و اطلاعات كافي را در مورد شهرها بدست آورد.

كيهان در اين مطلب آورده است:شهیدعیسی رحیمی در بهار ۱۳۴۶ در روستای هرسین در ۲۴ کیلومتری کرمانشاه متولد شد. شهید پس از پایان سال سوم راهنمایی با شرکت در آزمون دانشسرای کشاورزی بروجرد در سال ۱۳۶۱ موفق به ورود در این دانشگاه شد و در اینجا هم به فعالیت‌های فرهنگی پرداخت‌.
تا اینکه در آزمون سراسری دانشگاه شهرکرد در رشته امور دامی پذیرفته گردید و سپس عازم جبهه شد. سرانجام ایشان در تاریخ ۲۱ تیر ۱۳۶۵ در جزیره مجنون به شهادت رسید.
در بخش‌هایی از وصیت‌نامه شهید دانشجو «عیسی رحیمی» آمده است:
ای شهیدان راه حق و آزادی! وصیت‌نامه خود را با ذکر نام متبرک شما آغاز می‌کنم. در آن هنگام که هنوز آگاهی‌ام به حدی نبود که فلسفه شهادت را درک کنم به همراه امت شهید‌پرور زیر تابوت شهدا می‌رفتم و همزمان با امت فریاد می‌زدم: برادر شهیدم قسم به خون پاکت راهت ادامه دارد هم اکنون با تمام وجود شیفته و عاشق شهادتم و بدانید که پیروزی از آن ماست چراکه این وعده خداوند در کتاب مقدس و آسمانی قرآن مجید است و هیچ شکی در آن نیست. به امید آن روز.

مطالب پیشنهادی

  1. علی گفت:

    کیهان اولین بار نیست که گاف میده

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار