گزينه شريف براي هرسين منتفي شد/ خسروي در بدنه مديريت استان مي ماند

بیستون نیوز :

در هفته گذشته زمزمه هاي كوچ شريف خسروي از كنگاور به هرسين شدت يافت.اما به دلايلي در دقيقه نود خسروي به هرسين نيامد تا در هفته دولت بخشدار و معاون فرماندار پروژه هاي كم رمق هرسين را بدون هيجان افتتاح كنند.

به گزارش خبرنگار بيستون، با توجه به اينكه بازار انتصابات ( نقل و انتقالات ) فرمانداريهاي استان كرمانشاه در روزهاي اخير گرم  و اين جابجايي ها خصوصا در شرق استان قابل توجه بوده است.

در اين بين ياور محمدي فرماندار هرسين به سنقر كليايي رفت تا عليرضا ايزدي از سنقر به كنگاور برود و در هفته گذشته زمزمه هاي كوچ شريف خسروي از كنگاور به هرسين شدت يابد.اما به دلايلي در دقيقه نود خسروي به هرسين نيامد تا در هفته دولت بخشدار و معاون فرماندار پروژه هاي كم رمق هرسين را بدون هيجان افتتاح كنند و هرسين كماكان در انتظار يك فرماندار بومي به انتظار بنشيند.

پروژه هايي كه در هرسين افتتاح مي شوند غالبا روستايي و جزو روتين بودجه هاي تخصيص يافته به همه شهر ها بوده تا سر مردمان كم توقع شهر هرسين همچنان بي كلاه بماند،هر چند انتظار مي رفت كه در هفته دولت كلنگ افتتاح تصفيه خانه پر سر و صدايي كه استاندار قول آنرا تا قبل از شروع فصل بارندگي داده بود بر زمين زده شود تا شايد كهنه زخم آب شرب اين شهر كمي التيام يابد ولي با اين اوصاف بايد به مانند قول سوت قطار در سال ۹۵ و معضل بيكاري،بايد منتظر تيري از غيب باشيم تا بر پيكر غول بي شاخ و دم قولها و وعده هاي بي شمار مسئولين دولتي در اين استان باشيم.

اما مسئله عدم معرفي فرماندار براي هرسين آنطور كه برخي رسانه ها عنوان مي كنند در چشم مردمان اين شهر بزرگ نمي نمايد و حضور فرماندار جديد اوج آمال و آرزوهاي مردم اين شهر نيست.

آنطوري كه در روزهاي اخير شايعاتي حول شريف خسروي فرماندار سابق كنگاور مي چرخيد،وي قرار بود به عنوان فرماندار پاكدشت معرفي شود نه معاونت ميراث فرهنگي و يا هر جاي ديگر.

آنچه در روزهاي اخير نزديك به واقعيت است حضور شريف خسروي در يكي از مديريت هاي استان كرمانشاه است و بايد منتظر ماند تا پازل استاندار كرمانشاه كه بيشتر جابجايي هايي از سر بي حوصلگي و راضي نگه داشتن نمايندگان حوزه هاي مختلف مجلس در استان است تكميل شود تا اينكه در جهت معرفي چهره هاي برتر مديريتي، بازخواست و يا احيانا تشويق فرمانداران.

آنچه مسلم است در اين جابجايي ها كه اگر عملكرد اين مديران مهم بود بايد فرمانداراني كه به شهر هاي همجوار خود نقل مكان كرده اند  منتظر توديع نهايي مي نشستند تا معارفه اي مجدد.

images 2 گزينه شريف براي هرسين منتفي شد/ خسروي در بدنه مديريت استان مي ماند

مطالب پیشنهادی

 1. هرسینی گفت:

  خدا رئ شکر که منصوب شیخ وحید احمدی نمیاد.

 2. عبدالله گفت:

  به نام خدا
  استاندار کرمانشاه توسط تیم مشاورانی احاطه شده که متاسفانه نسبت به شرق استان نگاه خوبی ندارند، بستگان همسر غرب استانی او مرتب به دنبال حذف چهره های نامدار حوزه شرق هستند تا مبادا بدیلی برای آنها که هنری در مدیریت ندارند ساخته شود، اگر شهامتی در تیم مدیریتی ویلچرنشین استانداری هست، کارنامه فرمانداران را منتشر تا مشت آنها که پر از ندانم کاری است باز شود، بی شک انتهای این رویه، سیر قهقرایی استان در توسعه است.

 3. عبدالله گفت:

  مهم نیست که هوادار شیخ دیپلمات بود، مهم این است که شاگرد اول فرمانداران استان بود

 4. هرسینی گفت:

  خیلی مهمه و باید فردی شایسته تر از خانواده شریف خسروی باشند

 5. بومی گفت:

  سلیمانی بدنبال انتصاب دکتر بخشی مدیرکل سابق گمرک استارا برای فرمانداری هرسین است .واین گزینه خوبی میتواند بومی و مدیر باشد

 6. هستی گفت:

  تو رو خدا ول کنید کی میاد. مردم هرسین هر کی سرش تو آخور خودشه و اصلا برای کسی مهم نیست کی فرماندار میشه . سالهاست که هرسین رنگ فرماندار بومی ندیده. کاش کمی به شهر برسن. این همه جای کار داره. جاده برون شهری رو نگاه کنین؟؟؟؟؟؟؟ یه ذره آسفالت کردن و افتتاح…. چهار روز دیگه هوا سرد میشه ببینین چندتا همشری تون کنار هموم ذوب آهن جون بدن. آقای خسروی و امثال اینا اگه راست میگن جای این حرفها به مقدار بسیار کمی بفکر رفاه همشهری های بیچاره شون باشن

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار