ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۱:۰۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, گزیده اخبار > گلایه یک شهروند از حرکت عجیب شرکت مخابرات

گلایه یک شهروند از حرکت عجیب شرکت مخابرات

یکی از شهروندان هرسینی در نامه ای که برای پایگاه خبری تحلیلی بیستون ارسال کرده از حرکت عجیب شرکت مخابرات گلایه ای داشته است که خواندن متن نامه این شهروند عزیز خالی از لطف نیست.

ساعت ۴ نیمه شب همه اهل خانه باصدای تلفن بیدارشدیم . نگران شدیم که خدایی نکرده اینوقت شب چه اتفاقی افتاده ……بالاخره پدر خانواده با ترس و واهمه به طرف گوشی رفت و صفحه نگاه کردند. ده رقم ۰۰۰۰۰۰۰۰۰ خدایا پناه برخودت گوشی رو برداشت :-):-)مشترک گرامی قبض بدهی تلفن شما پرداخت نشده درصورت عدم پرداخت  تا۲۴ساعت آینده تلفن شما قطع خواهد شد  ……

خدا شاهده قبض تلفن پرداخت شده بود.  برفرض مثال پرداخت هم نشده باشه، آیا این موقع شب باید شرکت مخابرات بدهی تلفن را وصول کنه .

خواهش میکنم منعکس کنید  از زحمات شما عزیزان سپاس گزارم .لازم به ذکره  فقط بنده نیستم چند نفر دیگه از همسایه ها این وضعیت را تجربه کرده اند.

اما پاسخ شرکت مخابرات:

آزادی ریئس شرکت مخابرات هرسین در کفتگو با خبرنگار بیستون، ضمن عذرخواهی رسمی از حرکت پیش آمده و ایجاد مزاحمتی که برای شهروندان هرسینی بوجود آمده گفت:این اختلال مربوط به سرور مرکزی استان کرمانشاه بوده و تایمر سرور مرکزی به اشتباه پیغام را در ساعت غیر اداری برای مشترکین فرستاده است و علاوه بر هرسین چند شهر دیگر استان هم با این گونه پیامها مواجه شده اند.اشتباه از سمت کاربر مرکزی بوده و با تماس شما این نقیصه رفع گردید.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید