ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۲:۱۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ورزشی > گله مندی از عدم توجه مسئولین شهرستان به موضوع اعزام ورزشکاران

گله مندی از عدم توجه مسئولین شهرستان به موضوع اعزام ورزشکاران

مسئول کیوکوشین کارته استان کرمانشاه گفت: اداره ورزش وجوانان بودجه کافی جهت اعزامها وسایر فعالیتهای ورزشی دراختیار ندارد و بودجه ای که برای ورزش تخصیص داده می شود از هزینه امورات جاری اداره کمتر است.

نبی فتحی مسئول کیوکوشین کارته استان کرمانشاه درگفتگو با خبرنگار بیستون ضمن تبریک موفقیت بانوی هرسینی  خانم نگین شمسی کاراته کای وزن منهای ۴۸کیلو گرم و کسب مدال برنز و راهیابی به اردوی تیم اظهار داشت: کاراته کاهای شهرستان هرسین با نبود امکانات کافی,عدم وجود مکان مناسب برای تمرین و عدم تخصیص بودجه در میادین کشوری وبین المللی حضور پیداکرده وبرای شهرمان افتخارآفرینی میکنند.

وی افزود:  برای بنده جای ابهام است که چرا مسئولین ارشد شهرمان و سایر ادارات که زمان همایشهای ورزشی برای گرفتن عکس یادگاری باورزشکاران حضور دارند اما دریغ از اینکه مشکلات ورزش دغدغه آنها باشد.

مسئول کیوکوشین کارته استان کرمانشاه تصریح کرد: اداره ورزش وجوانان بودجه کافی جهت اعزامها وسایر فعالیتهای ورزشی دراختیار ندارد و بودجه ای که برای ورزش تخصیص داده می شود از هزینه امورات جاری اداره کمتر است.

فتحی در ادامه اظهار داشت: بنده ارتباطی که با اکثر استانها دارم به هر جایی که ورود میکنی ادارات مختلف از قبیل شهرداری,دانشگاهها,آموزش وپرورش و.. هزینه های برگزاری مسابقات ورزشی و اعزامها را پرداخت میکنند.

وی افزود:  ماباید زمینه را برای فعالیتهای ورزشی نوجوانان وجوانانمان  فراهم کنیم تا از انحراف آنان به سمت وسوی فساد اخلاقی و اعتیاد جلوگیری کنیم..باید زیرساختها را تقویت کنیم.

مسئول کیوکوشین کارته استان کرمانشاه تصریح کرد:  تمام سالنهای ورزشی به بخش خصوصی واگذار شده و هیئتها و مربیان رشته های مختلف باید برای اجاره تایم تمرین خود مبالغی را پرداخت نمایند اینجا جای سؤال است که دولت چه وظیفه ای درقبال ورزش و ورزشکار دارد.

فتحی در ادامه اظهار داشت: آیا سالن هایی که به هرمناسبت افتتاح میشود باید به بخش خصوصی واگذار شود تا دولت جهت تامین ونگهداری مکانهای ورزشی هزینه ای پرداخت نکند؟  والبته بعد ازچند سال سالنها هزینه ای چند برابر بیشتراز اجاره ای  که از طریق بخش خصوصی به خزانه ورزش واریزشده  برای بیت المال خواهد داشت.
کاراته کاهای شهرستان هرسین با نبود امکانات کافی,عدم وجود مکان مناسب برای تمرین و عدم تخصیص بودجه در میادین کشوری وبین المللی حضور پیداکرده وبرای شهرمان افتخارآفرینی میکنند.

بنده بعنوان رئیس هیئت کاراته شهرستان هرسین اعلام میکنم که ازسال ۱۳۹۳ یک ریال به حساب این هیئت واریز نشده,, برای بنده جای ابهام است که چرا مسئولین ارشد شهرمان و سایر ادارات که زمان همایشهای ورزشی برای گرفتن عکس یادگاری باورزشکاران حضور دارند اما دریغ از اینکه مشکلات ورزش دغدغه آنها باشد.

اداره ورزش وجوانان بودجه کافی جهت اعزامها وسایر فعالیتهای ورزشی دراختیار ندارد و بودجه ای که برای ورزش تخصیص داده میشود از هزینه امورات جاری اداره کمتر است. بنده ارتباطی که با اکثر استانها دارم به هر جایی که ورود میکنی ادارات مختلف از قبیل شهرداری,دانشگاهها,آموزش وپرورش و…….هزینه های برگزاری مسابقات ورزشی و اعزامها را پرداخت میکنند و پشتیبان ورزش در تمام زمینه ها هستند .

بودجه ای که برای مبارزه با اعتیاد در هرسین هزینه میشود اگر نصف آن را هزینه پیشگیری کنند نتیجه بهتری خواهد داشت ماباید زمینه را برای فعالیتهای ورزشی نوجوانان وجوانانمان فراهم کنیم تا از انحراف آنان به سمت وسوی فساد اخلاقی و اعتیاد جلوگیری کنیم..بایدزیرساختها راتقویت کنیم. بابرگزاری چندتاهمایش اعتیاد وفساد ریشه کن نخواهد شد..کمک به ورزش برابراست با ایجاد زمینه برای دور کردن جوانان از فساد واعتیاد.
شورای شهر ما که عملا تبدیل شده به هیئت فوتبال و این یک معظل برای شهرستان میباشد. اعضا ء شورای شهر وظیفه ای فراتر از این درقبال ورزش شهر دارند..دیدگاه شورا باید کلی بوده و این پست گرفتنهای اعضاء شورا در فوتبال هرسین چه معنی دارد .
تمام سالنهای ورزشی به بخش خصوصی واگذار شده و هیئتها و مربیان رشته های مختلف باید برای اجاره تایم تمرین خود مبالغی را پرداخت نمایند. اینجا جای سؤال است که دولت چه وظیفه ای درقبال ورزش و ورزشکار دارد آیا سالنهایی که به هرمناسبت افتتاح میشود باید به بخش خصوصی واگذار شود تا دولت جهت تامین ونگهداری مکانهای ورزشی هزینه ای پرداخت نکند والبته بعد ازچند سال سالنها هزینه ای چند برابر بیشتراز اجاره ای که از طریق بخش خصوصی به خزانه ورزش واریزشده برای بیت المال خواهد داشت.. برای ورزشکار ومربی با این اوضاع نابسامان چه انگیزه ای باقی خواهد ماند؟؟ تا امکانت نباشه نباید منتظر معجزه باشیم .. حرف دل ما زیاد ,و مشکلات ورزش شهرمان سربه فلک کشیده است و اگر بخواهیم عنوان کنیم باید درقالب یک کتاب مشکلات را بنویسیم

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید