ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۱:۴۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / یادداشت > یادداشت//چند نکته در مورد انتخابات شورای شهر هرسین

یادداشت//چند نکته در مورد انتخابات شورای شهر هرسین

ابتدا نقل قولی می کنم از وزیر کشور رحمانی فضلی که گفتند: پول های کثیف وارد عرصه انتخابات شده است البته این حرف جناب رحمانی فضلی در مورد شهر و دیار ما بسیار صدق می کند چون ما سال های سال است که به وسیله پول های کثیف و یا قوم گرایی وارد عرصه انتخابات شده ایم و حق خیلی از کسانی را که واقعا شایسته این پست بودند را ناحق کردیم حالا هم یکسری از دوستان عزیز وارد این گود شده اند و با قصد خرید و فروش و وعده های دروغین مردم بیچاره ما را فریب می دهند، و مردم از روی ترحم و عدم تفکر و بعضا نا آگاهی به این ها رای می دهند.

یادداشت: احسان فتاحی هرسینی // چند نکته در مورد انتخابات شورای شهر که بر خود لازم میبینم به عرض همشهریان عزیز و فهیم شهرستان هرسین برسانم.
ابتدا نقل قولی می کنم از وزیر کشور رحمانی فضلی که گفتند: پول های کثیف وارد عرصه انتخابات شده است البته این حرف جناب رحمانی فضلی در مورد شهر و دیار ما بسیار صدق می کند چون ما سال های سال است که به وسیله پول های کثیف و یا قوم گرایی وارد عرصه انتخابات شده ایم و حق خیلی از کسانی را که واقعا شایسته این پست بودند را ناحق کردیم حالا هم یکسری از دوستان عزیز وارد این گود شده اند و با قصد خرید و فروش و وعده های دروغین مردم بیچاره ما را فریب می دهند، و مردم از روی ترحم و عدم تفکر و بعضا نا آگاهی به این ها رای می دهند.
بر بنده و خیلی از همشهریان پوشیده نیست که خیلی ها با پول ، رای مردم را می خرند و با توجه به وضعیت اقتصادی مردم از این عزیزان سوء استفاده می کنند .
بر خود لازم میبینم که عرض کنم که این دوره چون دوره های گذشته نیست که با پول و خرید چند قلم از وسایل امرار معاش اولیه بتوانید رای مردم را بخرید. عزیزان مسئول در مناطق عمدتا فقیر نشین شهر در کمین این افراد باشند تا  درس عبرتی برای کسانی که به دنبال عوام فریبی و کلاه گذاشتن بر سر مردم هستند و در این خصوص تنها خواهشی که از مسئولین ذی ربط دارم این است که همکاری لازم را با مردم در این خصوص داشته باشند.
دیگر دوران این که بخواهید با پول رای بیاورید گذشته است و مردم انقلابی و بصیر ما به لطف شبکه های اجتماعی از این خواب غفلت بیدار شدند و دیگر نمی توانید با این کارها و وعده های پوچ و تو خالی اذهان عمومی را فریب دهید.
اما در خصوص اینکه بعضی از دوستان با اکانت های جعلی میان و سایرین رو تخریب می کنن باید عرض کنم که این کارها نشانه شخصیت خانوادگی و اصالت نداشته آن ها هست زیرا اگر چنین افرادی دارای ریشه و اصالت باشن هرگز با آبروی مردم بازی نخواهند کرد لازم است عرض کنم که خداوند با آن همه عظمت و بزرگی که لنگر آسمان و زمین در دستان اوست ستارالعیوب هست. امروزه بعضی از دوستان با ادعای روشنفکری و با اکانت جعلی دست به تخریب دیگران میزنند که این در محضر خداوند هیچگاه به فراموشی سپرده نخواهد شد و می رسد روزی که خداوند کریم تمام مکر و حیله آن ها را به خود آن ها بر می گرداند و رسوای خاص و عامشان خواهد کرد.
نمیدانم چرا بعضی از دوستان که تا دیروز ولیمه خوار دیگران بودن امروز کاسه لیس این یکی شده اند؟ و اما الان که انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری را در پیش و رو داریم تنها خواسته این حقیر که یک شهروند ساده از این شهر هستم تنها خواهشی که از شما مردم فهیم و انقلابی شهرستان هرسین دارم این است که به کسانی رای بدهید که ابتدا صداقت و عمل صحیح دارند و در کارهای اجرایی سوابق قابل قبولی دارند، نه از روی ترحم رای بدهید و نه بخاطر قسم و قرآن، به خدای احد و واحد قسم کسانی که رای خود را به افراد ناکارآمد می دهدند هم امروز و هم فردای قیامت در پیشگاه خداوند باید پاسخگو باشند، هیچگاه رای و شرافت خانوادگی خود را در مقابل مبلغ ناچیزی به حراج نگذارید و خواهش می کنم با تفکر به افرادی رای بدهید که واقعا دلسوز این شهر هستند ، مردم فهیم هرسین هیچگاه به کسانی که باعث نابودی شهر شده اند رای ندهید و یک بازنگری در افکار خود کنید که فردا شرمنده فرزندان خود نشوید و در محضر خدای بزرگ بتوانید سربلند باشید و جوابگو. نه اینکه سر بر زیر نهید و شرمنده باشید که چرا این کار را کردم.
انتخاب اصلح شما مردم فهیم حتی در حد چند رای می تواند سرنوشت شهری را تغییر دهد پس خواهشا انتخاب اصلح داشته باشید که انشالله بی اجر نخواهید ماند.
و اما در مورد شورای شهر گذشته که ضعیفترین کارنامه را در ادوار گذشته داشته اند باید عرض شود چه کردین ؟ چه کار قابل قبولی رو داشتین ؟ اون از وضعیت پارک شهر که به ویرانه ای تبدیلش کردین و الان دو سال است که مردم هرسین شرمنده مهمانان نوروزی خود هستند و دوم ماجرای چک و سفته بازی ها که بر همه روشن شد که چه بوده و چه گذشته سوم استعفای بعضی از اعضاء و خیلی ماجراهای دیگه از جمله به سرقت رفتن دفتر اندیکاتور شورا و آسفالت بی مورد جاده اصلی که خود می توانست این بودجه را صرف خیلی دیگه از جاهای شهر بشود و خیلی کوچه های شهر که واقعا هنگام بارندگی به باتلاقی از گِل تبدیل می شود، سوالی که از شما عزیزان دارم اینه که چرا این بودجه را صرف نقاط محروم شهر نکردین؟ البته شاید اگه صرف چنین جاهایی می شد زیاد به چشم عموم مردم نمی آمد. بنده نمی خوام همه اعضای شورا را زیر سوال ببرم چون واقعا بعضی ها نقاط مثبتی داشتن،!!!
تنها خواهش بنده این است از دوستان دوره قبل شورا که رزومه کاری خودتون را به مردم نشان بدین و نسبت به قضیه پارک، ، سرقت دفتر ثبت وقایع شورا، انتخاب دو شهردار گذشته که باعث شبهه در میان مردم شده، آسفالت بی مورد خیابان اصلی، رنگ آمیزی هر ساله و بی مورد جدول ها و خیلی چیزهای دیگه که بخاطر کمبود وقت و نگرفتن وقت عزیزان از بیان آن ها معذورم توضیح لازم رو بدهند. به خدای احد و واحد شهرستان هرسین به افراد لایق و کاردان احتیاج داره تا معلم و اساتیدی که با خواهش و تمنا دو واحد را به آن ها داده اند و تا جایی که بنده در جریان هستم هیچ احتیاجی به این سیصد و یا چهارصد هزار تومان ندارند و بر همه ما روشن است که نیت آن ها چیست، خواهشی از اعضای دوره فعلی و این بیست و نه نفری که برای دوره جدید ثبت نام کردن دارم و آن این که برای یکبار هم که شده بخاطر خدا و بخاطر فرزندان خود که باید در این شهر رشد کنن این هست که اگر توانایی پیشرفت شهر رو ندارین خیلی محترمانه کنار بکشین تا حداقل چند نفر آدم کار بلد روی کار بیاد.
مردم فهیم بخاطر خدا برای یکبار هم که شده به افراد واجد شرایط اطمینان کنید و به آن ها رای بدهید و در صورت رای آوردن هر ماهه ازشون بخواهید که برنامه هاشون و مصوباتشون رو به بهتون نشان دهند تا برای همگان شفاف سازی بشه که چه کارهایی در خصوص شهر انجام شده این حق شماست و خواهش می کنم که روحیه مطالبه گری خود را کنار نگذاشته و همیشه مطالبه گر باشید. به امید روزی که شهری داشته باشیم خالی از باند بازی و قوم گرایی و مردمی باشیم که به افراد اصلح رای بدهیم.
فراوانی غیرمتداول نامزدهای جوراجور، افکار عمومی را دچار گیجی، تردید و سردرگمی خواهد کرد و با توجه به ترفندهای تاثیرگذار تبلیغاتی، همواره امکان انتخاب افراد غیراصلح وجود دارد و سپردن شورای اسلامی شهر به دست چنین افرادی، موجب توقف، کندی و کجروی ماشین توسعه شهری و استمرار …
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید