ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۶:۲۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / یادداشت > یادداشت محمد جامه‌شورانی// کرمانشاه به گوشت قربانی تبدیل شده است، مجمع نمایندگان استان به کجا می‌رود؟؟

یادداشت محمد جامه‌شورانی// کرمانشاه به گوشت قربانی تبدیل شده است، مجمع نمایندگان استان به کجا می‌رود؟؟

یادداشت از محمد جامه‌شورانی:کرمانشاه به گوشت قربانی تبدیل شده است، مجمع نمایندگان استان به کجا می‌رود؟؟

به گزارش خبر نگار بیستون 

یادداشت از محمد جامه‌شورانی

کرمانشاه به گوشت قربانی تبدیل شده است، مجمع نمایندگان استان به کجا می‌رود؟؟

حدود سه سال از فعالیت نمایندگان کنونی کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی سپری شده است. توقع به حق و به جایی خواهد بود که اکنون عملکرد و دستاوردهای این نمایندگان محترم را مطالبه کنیم. در حالیکه مجامع نمایندگان سایر استان‌ها در هماهنگی کامل جهت تحقق بودجه‌های مورد نظر خود برای رفع مشکلات استان هستند، نمایندگان استان کرمانشاه در حال صدور بیانیه و نیش و کنایه به یکدیگر هستند.

اولین سوالی که به ذهن متبادر می‌شود این است که این تنش‌ها و درگیری‌های درون مجمعی چه دردی از مردم استان را دوا خواهد کرد؟ مردم این دیار سالهاست که تاوان این خوددرگیری‌ها را می‌پردازند. آنجا و در سال‌هایی که در راهروهای وزارت کشور بر علیه نیروهای بومی و برای عدم سپردن مسئولیت‌ها به مدیران بومی استان گزارش ارائه می‌شد. آنجا که بر علیه بومی‌ها و در حمایت از غیربومی‌ها به تهران نامه‌نگاری می‌شد و ده‌ها مورد از این خودزنی‌ها.

اما نتیجه اقدامات اخیر دو نماینده کرمانشاه در پاسخگویی و زیرسوال بردن یکدیگر آن هم در زمانی که برای محقق شدن مطالبات مردم کرمانشاه بیش از هر زمان به وحدت و همدلی نمایندگان محتاجیم چه دردی را دوا خواهد کرد؟

شاید از همین خوددرگیری‌هاست که قافیه را به استانهای همجواری که روزگاری زیرمجموعه کرمانشاه بودند باخته‌ایم و اگر نبود مطالبات مردمی، ممکن بود که آقایان نماینده از موضوعاتی که استانهای همجوار روی آن دست گذاشته‌اند آگاه نمی‌شدند و در برابر کسانی که از کرمانشاهی که همچون گوشت قربانی، هر کس به دنبال گرفتن سهم خود از آن است موضع‌گیری نمی‌کردند.

در شرایطی که نمایندگان ما در حال توییت کردن و افزایش اعضای کانالهای تلگرامی خود هستند، نمایندگان استانهای همجوار در حال همفکری برای مرکزیت غرب کشور و انتقال زیرساخت‌ها از کرمانشاه به استان خود بودند.

اکنون که یک سال و چند ماه از دوران مسئولیت این عزیران باقی مانده است، امید است نمایندگان محترم ضمن غنیمت شمردن این فرصت و با همدلی به سمت حل و فصل مشکلات استان گام بردارند و خود، مشکلی افزون بر مشکلات بیشمار استان نشوند./حزب توسعه کرمانشاه

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید