یاد و خاطره شهدای گرانقدر نماد افتخار نظام است

بیستون نیوز :

معاون فرماندار هرسین، گفت: به مناسبت سالروز ‌آزادسازی خرمشهر برنامه های مختلفی مانند غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده های معظم شهدا، کوه پیمایی، خاطره گویی رزمندگان، برپایی ایستگاه های صلواتی در شهرستان هرسین برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار بیستون ، نجف میرزا حسینی معاون فرماندار هرسین امروز(۱۴ اردیبهشت) در جلسه ستاد بزرگداشت سوم خرداد روز خرمشهر، اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت این روز برنامه های مختلفی برگزار می شود.

وی بر ترویج و تبیین فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان تأکید و ادامه داد: نشر این فرهنگ باید در اولویت باشد و یاد و خاطره شهدای گرانقدر نماد افتخار نظام است.

به گفته معاون فرماندار هرسین، گسترش برنامه های فرهنگی به مناسبت این روز و همچنین ایجاد شرایط برای حضور مردم در مراسمات از جمله برنامه های ماست.

حسینی یادآور شد: غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده های معظم شهدا، کوه پیمایی، خاطره گویی رزمندگان، برپایی ایستگاه های صلواتی از جمله برنامه های تدارکاتی در این شهرستان است.

این مقام مسئول با بیان اینکه فضای سازی های محیطی و تبلیغاتی به مناسبت این روز از دیگر برنامه هاست، گفت: برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح نیز برگزار خواهد شد.

d9acf7ad 00cb 497d 880a 813b30105f32 یاد و خاطره شهدای گرانقدر نماد افتخار نظام است

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار