یوسف شاه حسینی : محیط زیست بهترین بستر برای توسعه و اشتغالزایی در کرمانشاه است

بیستون نیوز :

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: محیط زیست بهترین بستر برای توسعه و اشتغال است و می‌توان با استفاده از این ظرفیت و توجه به بخش اقتصاد حوزه اشتغال استان را احیا کرد.

به گزارش بيستون ، یوسف شاه حسینی امروز دوشنبه در همایش تجلیل از دستگاه‌ها و نهادهای برتر در حوزه محیط زیست استان کرمانشاه اظهار داشت: باید به حوزه محیط زیست نگاه وحدت بخش داشته باشیم بدین معنی که محیط زیست را دچار پریشان احوالی نکنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه با ادامه توضیحات افزود: اگر نگاه وحدت بخش و همبستگی و پیوستگی به محیط زیست نداشته باشیم دچار مشکل خواهیم شد.

شاه حسینی بیان کرد: منشأ بحران محیط زیست در جهان  فقدان نگاه وحدت بخش است و باید از طبیعت بهتر استفاده کنیم و در برنامه توسعه آن فقدان را با پیوستگی و همبستگی جبران نماییم.

وی همبستگی و پیوستگی میان نگاه علمی، توسعه‌ای و فرهنگی را از الزامات مورد نیاز  در حوزه محیط زیست دانست و تصریح کرد: محیط زیست بهترین بستر برای توسعه و اشتغال است.

شاه حسینی افزود: محیط زیست پیوند وثیقی با گردشگری دارد و می‌توان با استفاده از این ظرفیت و توجه به بخش اقتصاد با کمک محیط زیست حوزه اشتغال را احیا کنیم.

این مسئول در پایان به ارتباط جدایی ناپذیر حوزه محیط زیست و میراث فرهنگی اشاره کرد.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار