“یک رکورد” حوالی هرسین در ۴۰ دقیقه ۱۶ بار لرزید

بیستون نیوز :

مدیرکل ستاد مدیریت بحران لرستان گفت: بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در ۴۰ دقیقه گذشته تعداد ۱۶ رکورد زمین لرزه در نزدیکی شهر نورآباد در استان لرستان(۳۵ کیلومتری جنوب هرسین) رخ داده است

رضا آریایی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی بیستون نیوز با اشاره به وقوع زمین لرزه در استان لرستان  اظهار داشت:بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در ۴۰ دقیقه گذشته تعداد ۱۶ زمین لرزه در نزدیکی شهر نورآباد در استان لرستان(۳۵ کیلومتری جنوب هرسین) رخ داده است که بزرگترین آن ۴ ریشتر بود.

 

1396091716580480912724974 یک رکورد حوالی هرسین در ۴۰ دقیقه ۱۶ بار لرزید

 

وی با اشاره به  وقوع زلزله ۴ ریشتری در ساعت ۹ و ۳۵ دقیقه و ۴۶ ثانیه صبح چهارشنبه در شهر نورآباد افزود: عمق وقوع این زمین لرزه ۶ کیلومتری از سطح زمین بود و بر اساس گزارش مرکز زلزله نگاری کشور به عرض و طول جغرافیایی ۳۳٫۸۷۸ و ۴۷٫۶۸۲ بوده است.

 مدیرکل ستاد مدیریت بحران لرستان به وقوع زمین لرزه دیگری در نورآباد در ساعت ۹ و ۴۱ دقیقه و ۴۶ ثانیه اشاره کرد و گفت: این زمین لرزه با شدت ۲٫۹ ریشتر، در عمق ۱۰ کیلومتری از سطح زمین رخ داده است.

آریایی به وقوع یک زمین لرزه در شهر کوهدشت اشاره و عنوان کرد: این زمین لرزه به قدرت ۲:۵ ریشتر و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین ساعت ۹:۵۸ رخ داد که تاکنون گزارشی مبنی بر خسارت در هیچ کدام از شهرها اعلام نشده است.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار