ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۲۰:۱۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > “یک رکورد” حوالی هرسین در ۴۰ دقیقه ۱۶ بار لرزید

“یک رکورد” حوالی هرسین در ۴۰ دقیقه ۱۶ بار لرزید

مدیرکل ستاد مدیریت بحران لرستان گفت: بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در ۴۰ دقیقه گذشته تعداد ۱۶ رکورد زمین لرزه در نزدیکی شهر نورآباد در استان لرستان(۳۵ کیلومتری جنوب هرسین) رخ داده است

رضا آریایی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی بیستون نیوز با اشاره به وقوع زمین لرزه در استان لرستان  اظهار داشت:بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در ۴۰ دقیقه گذشته تعداد ۱۶ زمین لرزه در نزدیکی شهر نورآباد در استان لرستان(۳۵ کیلومتری جنوب هرسین) رخ داده است که بزرگترین آن ۴ ریشتر بود.

 

 

وی با اشاره به  وقوع زلزله ۴ ریشتری در ساعت ۹ و ۳۵ دقیقه و ۴۶ ثانیه صبح چهارشنبه در شهر نورآباد افزود: عمق وقوع این زمین لرزه ۶ کیلومتری از سطح زمین بود و بر اساس گزارش مرکز زلزله نگاری کشور به عرض و طول جغرافیایی ۳۳٫۸۷۸ و ۴۷٫۶۸۲ بوده است.

 مدیرکل ستاد مدیریت بحران لرستان به وقوع زمین لرزه دیگری در نورآباد در ساعت ۹ و ۴۱ دقیقه و ۴۶ ثانیه اشاره کرد و گفت: این زمین لرزه با شدت ۲٫۹ ریشتر، در عمق ۱۰ کیلومتری از سطح زمین رخ داده است.

آریایی به وقوع یک زمین لرزه در شهر کوهدشت اشاره و عنوان کرد: این زمین لرزه به قدرت ۲:۵ ریشتر و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین ساعت ۹:۵۸ رخ داد که تاکنون گزارشی مبنی بر خسارت در هیچ کدام از شهرها اعلام نشده است.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید