یک قاضی رئیس جدید اداره جهاد کشاورزی هرسین شد

بیستون نیوز :

در پایان این مراسم از زحمات مهندس سیروس نوروزی تقدیر شد و مهندس بابک قاضی بعنوان رئیس جدید اداره جهاد کشاورزی شهرستان هرسین معرفی شد.

 

به گزارش خبرنگار بیستون، امیر شاه آبادی امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان هرسین خواستار علمی سازی کشاورزی، استفاده و ترویج هرچه بیشتر از سیستم های آبیاری نوین کشاورزی تغییر الگوی کشت جهت استفاده بهینه از منابع آبی به منظور توسعه وضعیت اقتصادی و معیشتی کشاورزان شد.

 

2663125 یک قاضی رئیس جدید اداره جهاد کشاورزی هرسین شد

 

 

فرماندار هرسین همچنین از رئیس جدید اداره جهاد کشاورزی خواست از کاشت برنج در شهرستان بخاطر مصرف زیاد آب و هدر رفتن منابع آبی جلوگیری کنند . وی همچنین جهت جلوگیری از وارد آمدن خسارات به کشاورزان از کارشناسان این حوزه جهاد کشاورزی خواست قبل از شروع کاشت شالی ، شالی کاران را شناسایی و تذکرات لازم را به آنان بدهند.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام دکتر اجرایی امام جمعه شهر هرسین با ذکر آیات و احادیثی در خصوص اهمیت کشاورزی و پرداختن به این کار خواستار توسعه و تنوع کشت و تشویق کشاورزان به علمی سازی در حوزه کشاورزی شهرستان هرسین شد.

در بخش دیگری از این مراسم مهندس خانی معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه به تشریح برنامه ها این سازمان در راستای توسعه حوزه کشاورزی استان کرمانشاه پرداخت .

در پایان این مراسم از زحمات مهندس سیروس نوروزی تقدیر شد و مهندس بابک قاضی بعنوان رئیس جدید اداره جهاد کشاورزی شهرستان هرسین معرفی شد.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار