ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۷:۰۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ویژه استان > یک قاضی رئیس جدید اداره جهاد کشاورزی هرسین شد

یک قاضی رئیس جدید اداره جهاد کشاورزی هرسین شد

در پایان این مراسم از زحمات مهندس سیروس نوروزی تقدیر شد و مهندس بابک قاضی بعنوان رئیس جدید اداره جهاد کشاورزی شهرستان هرسین معرفی شد.

 

به گزارش خبرنگار بیستون، امیر شاه آبادی امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان هرسین خواستار علمی سازی کشاورزی، استفاده و ترویج هرچه بیشتر از سیستم های آبیاری نوین کشاورزی تغییر الگوی کشت جهت استفاده بهینه از منابع آبی به منظور توسعه وضعیت اقتصادی و معیشتی کشاورزان شد.

 

 

 

فرماندار هرسین همچنین از رئیس جدید اداره جهاد کشاورزی خواست از کاشت برنج در شهرستان بخاطر مصرف زیاد آب و هدر رفتن منابع آبی جلوگیری کنند . وی همچنین جهت جلوگیری از وارد آمدن خسارات به کشاورزان از کارشناسان این حوزه جهاد کشاورزی خواست قبل از شروع کاشت شالی ، شالی کاران را شناسایی و تذکرات لازم را به آنان بدهند.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام دکتر اجرایی امام جمعه شهر هرسین با ذکر آیات و احادیثی در خصوص اهمیت کشاورزی و پرداختن به این کار خواستار توسعه و تنوع کشت و تشویق کشاورزان به علمی سازی در حوزه کشاورزی شهرستان هرسین شد.

در بخش دیگری از این مراسم مهندس خانی معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه به تشریح برنامه ها این سازمان در راستای توسعه حوزه کشاورزی استان کرمانشاه پرداخت .

در پایان این مراسم از زحمات مهندس سیروس نوروزی تقدیر شد و مهندس بابک قاضی بعنوان رئیس جدید اداره جهاد کشاورزی شهرستان هرسین معرفی شد.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید