ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۵:۵۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ورزشی > دعوت از ۲ کشتی گیر هرسینی به اردوی تیم ملی

دعوت از ۲ کشتی گیر هرسینی به اردوی تیم ملی

یک دوره مسابقات اوپن کشتی در تهران و با حضور ٣٣ استان از سراسر کشور برگزار شد که در جریان این مسابقات رضا رستمی در وزن ۵٨کیلو گرم با کشتی های خوب و درخشش در این مسابقات موفق به کسب عنوان سوم شد.

به گزارش خبرنگار بیستون، یک دوره مسابقات اوپن کشتی در تهران و با حضور ٣٣ استان از سراسر کشور برگزار شد که در جریان این مسابقات رضا رستمی در وزن ۵٨کیلو گرم با کشتی های خوب و درخشش در این مسابقات موفق به کسب عنوان سوم شد.

این کشتی گیر ارزنده هرسینی با کسب این عنوان مجوز حضور در مرحله نهایی و انتخابی تیم ملی را به دست آورد و به اردوی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران دعوت شد.
لازم بذکر است که در روزهای گذشته علی رضا رشیدی دیگر کشتی گیر اهل هرسین در وزن ۶٩کیلو گرم به اردوی تیم ملی کشورمان دعوت شده بود.
تیم کشتی شهرستان هرسین در سالهای اخیر با سرمایه گذاری بر روی جوانان و زحمات شبانه روزی اداره ورزش و جوانان شهرستان هرسین و پشتکار مربی جوانش محمد رضا اختیاری و مهدی شهبازی بعنوان رییس هییت کشتی هرسین توانسته اند هرسین را به روزهای اوج سالهای پیش نزدیک کنند.
مدیریت و تحریریه پایگاه خبری تحلیلی بیستون این موفقیتهای ارزشمند را به جامعه ورزش شهرستان هرسین خصوصا این ورزشکاران جوان و با اخلاق تبریک گفته و تداوم این موفقیتها از سوی زحمتکشان عرصه ورزش را مایه مباهات خود و همه همشهریان عزیز می داند.
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید