دعوت از ۲ کشتی گیر هرسینی به اردوی تیم ملی

بیستون نیوز :

یک دوره مسابقات اوپن کشتی در تهران و با حضور ٣٣ استان از سراسر کشور برگزار شد که در جریان این مسابقات رضا رستمی در وزن ۵٨کیلو گرم با کشتی های خوب و درخشش در این مسابقات موفق به کسب عنوان سوم شد.

به گزارش خبرنگار بیستون، یک دوره مسابقات اوپن کشتی در تهران و با حضور ٣٣ استان از سراسر کشور برگزار شد که در جریان این مسابقات رضا رستمی در وزن ۵٨کیلو گرم با کشتی های خوب و درخشش در این مسابقات موفق به کسب عنوان سوم شد.

این کشتی گیر ارزنده هرسینی با کسب این عنوان مجوز حضور در مرحله نهایی و انتخابی تیم ملی را به دست آورد و به اردوی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران دعوت شد.
لازم بذکر است که در روزهای گذشته علی رضا رشیدی دیگر کشتی گیر اهل هرسین در وزن ۶٩کیلو گرم به اردوی تیم ملی کشورمان دعوت شده بود.
تیم کشتی شهرستان هرسین در سالهای اخیر با سرمایه گذاری بر روی جوانان و زحمات شبانه روزی اداره ورزش و جوانان شهرستان هرسین و پشتکار مربی جوانش محمد رضا اختیاری و مهدی شهبازی بعنوان رییس هییت کشتی هرسین توانسته اند هرسین را به روزهای اوج سالهای پیش نزدیک کنند.
02f6df2b ab74 4e57 a02c b31f82d22c61 دعوت از ۲ کشتی گیر هرسینی به اردوی تیم ملی
مدیریت و تحریریه پایگاه خبری تحلیلی بیستون این موفقیتهای ارزشمند را به جامعه ورزش شهرستان هرسین خصوصا این ورزشکاران جوان و با اخلاق تبریک گفته و تداوم این موفقیتها از سوی زحمتکشان عرصه ورزش را مایه مباهات خود و همه همشهریان عزیز می داند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار