ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۲۲:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاسی, عناوین برگزیده > سخنان قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته بیستون

سخنان قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته بیستون

بخشدار بیستون :اهالی محترم بیستون در صورت مشاهده هرگونه افراد مشکوک مراتب را با قید فوریت به اداره اطلاعات شهرستان انعکاس نمایند.

به گزارش خبرنگار بیستون ، سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته بیستون بخشدار بیستون بود که موارد مهمی را عنوان نمودند.
شاهرخ عزیزی بخشدار بیستون اقدامات وحشیانه گروهک تکفیری وتروریستی داعش در حرم مطهرامام و ساختمان مجلس را که منجر به شهید شدن ۱۷نفراز هموطنان مظلوم گردید محکوم کردند و شهادت این عزیزان را تسلیت گفتند.
وی با استناد به سخنرانی مقام معظم رهبری این ترقه بازی باعث نمی گردد که خدشه ایی در امنیت و اراده ملت بوجود آید وی تاکید کرد که این اقدام گروهک تروریستی از سوی دستگاه امنیتی و اطلاعاتی و نظامی کشورمان بدون پاسخ نخواهد ماند.
وی یاد آور شد اهالی محترم بیستون در صورت مشاهده هرگونه افراد مشکوک مراتب را با قید فوریت به اداره اطلاعات شهرستان انعکاس نمایند.
عزیزی در قسمت دیگری از سخنرانی؛ خود را خدمت گزار مردم بیستون دانست و عنوان کرد: امیدوارم با کمک مردم و فرماندار و نماینده محترم بتواند در جهت رشد و توسعه بیستون گامهای مثبتی برداریم.
وی در قسمت دیگر در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اسلامی گزارشی را به مردم ارائه نمود و مشارکت حداکثری و امنیت کامل انتخابات درسطح کشور بویژه در بخش بیستون را از ویژگیهای این انتخابات بر شمرد.
بخشدار بیستون از منتخبین شورای شهرو روستای بیستون خواست از تمام ظرفیتها جهت توسعه بیستون گام بردارند.
وی در پایان در خصوص بیماری تب کریمه کنگو صحبت نمود و از مردم خواست که گوشت قرمز خود را از مراکز و قصابیهای بهداشتی تهیه نمایند واز ذبح خودسر احشام خودداری نمایند ضمنا از اهالی روستاها درخواست نمود کلیه دامها و مراکز نگهداری دام خود را با کمک دامپزشکی شهرستان سم پاشی نمایند.
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید