۷۶ طرح عمرانی دهه فجر در هرسین به بهره برداری می رسد

بیستون نیوز :

فرماندار هرسین گفت: ۷۶ طرح عمرانی و خدماتی دهه فجر امسال در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار بیستون ،امیر شاه آبادی گفت: افتتاح و بهره برداری از ۳۶ پروژه عمرانی و خدماتی بزرگ و ۴۰ پروژه کوچک دهیاری ها و اجرای بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی، هنری و ورزشی از جمله برنامه های سی و هشتمین سال گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان هرسین است.
فرماندار هرسین بیان کرد: برای اجرای این طرح ها که در زمینه های بهداشتی، اداری، عمران روستایی، ورزشی و کشاورزی به اجرا در آمده اند ۱۷۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
وی، مهمترین این طرح ها را بهره برداری از ساختمان اداره پست مرکزی هرسین، ساختمان آتش نشانی‏ و سالن ورزشی سقف بلند، گاز رسانی به ۲۵ روستای بخش مرکزی، ۹ پروژه آبیاری تحت فشار در سطح بیش از ۶۰ هکتار،‏ افتتاح بلوک زایمان و بخش های بستری بیمارستان هرسین‏، هنرستان ۱۰ کلاسه فردوسی،‏ اجرای عملیات بند گابیونی و احداث بند خشکه چین و واگذاری ۱۵۶ واحد مسکونی طرح مسکن مهر شهید بهشتی عنوان کرد.
شاه آبادی، ایام الله دهه فجر را فرصت مناسبی برای بیان دستاوردها و فعالیتهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید عنوان کرد.
وی با تاکید بر مردمی برگزارشدن آیین های دهه مبارک فجر تصریح کرد: دهه فجر متعلق به همه مردم است و باید مردم در همه آیین های این مناسبت حضور فعال داشته باشند.

منبع:ایرنا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار